Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

17.01.2018

Гімнастика для дітей від 1,5 року це ваш вклад в індивідуальний розвиток рухової активності малюка. Звичайно, ви помічали, що деякі діти в однаковому віці швидше навчаються ходити, інші – швидко опановують плавання, але продовжують повзати.  Рівень фізичного розвитку в даному випадку залежить від того, які умови створюють батьки для своєї малечі.

Фізичний розвиток дітей 2 року життя починається із вміння стояти та ходити, поступово додаються інші рухи, дитина починає присідати, відчувати рівновагу, нахилятися, діставати предмети, тощо.

 Гімнастика для дітей – що зробити самостійно?

Для того, щоб сформувати та підтримувати координацію рухів дитини, маємо для вас декілька порад:

 • Виділіть частину кімнати, де малеча зможе тренуватись та навчатись правильно ходити,  відчувати рівновагу, тощо. Вчить дитину правильній поставі.
 • Придбайте іграшки для відповідного віку, щоб зацікавити та мотивувати дитину до руху.
 • Робіть ранкову гімнастику разом з дитиною, грайте в активні ігри, при нагоді також стануть музично-танцювальні ігри.

Гімнастика для дітей у дошкільному закладі

Ще 10 років тому спортивні секції були відкриті для малюків з 4-5 років, загалом – для забезпечення фізичного розвитку перед шкільним навчанням. Сьогодні, завдяки спортивному прогресу та різноманіттю тренувальних програм,  спортивні гуртки приймають в свої групи дітей з 1-2 років.

Гімнастика для дітей раннього віку включає:

 • Тренування на смузі перешкод для розвитку сили, координації, відчуття рівноваги.
 • Вправи для м’язового корсету, навчання перекидам, тренування на батуті, шведській стінці.
 • Розвиваючі ігри з предметами – мотузки, кубики, м’ячі, обручі.
 • Розвиток навичок бігу, ходьби, лазання, тощо.
 • Тренування спритності та гнучкості.

Гімнастично-акробатичний центр PAEV GYM також запрошує вас і вашого малюка стати частиною нашої дружньої команди. Тренування для дітей від 1,5 року – це фізичний розвиток, корисний досвід соціалізації та яскраві вражання.

Переваги бейбі-фітнесу в PAEV GYM:

 • Програма розвитку фізичної культури і спорту сформована таким чином, щоб не перевантажувати малечу, але з кожним новим заняттям досягати помітних результатів.
 • Регулярні вправи зміцнюють м’язовий корсет, імунну систему, поліпшують координацію рухів і сприяють сенсорномоторному розвитку.
 • Дитина отримує необхідні комунікативні навички, пізнає навколишній світ у відмінному від буденного оточення, що сприяє розвитку логічного та просторового мислення.
 • З малечею займаються кваліфіковані тренери під керівництвом заслуженого тренера СРСР з 20-річним досвідом роботи з дітьми у Великій Британії.
 • Сучасне обладнання та вправи гімнастики для дітей, розроблені спеціально для роботи з дітлахами різного віку.

Гімнастична група для дітлахів 1,5-3 років формується таким чином, щоб тренер міг приділити достатньо уваги кожному малюку. Також на заняттях повинні бути присутніми батьки чи один із батьків, який буде допомагати малюку виконувати завдання тренера.

Розвиток та натхнення

Усі досягнення та результати нашої малечі – дуже індивідуальні, тому ми ніколи не обіцяємо батькам конкретний результат у конкретно визначені терміни. Ми знаємо, що на даному етапі розвитку дитині потрібно отримувати достатнє та гармонійне фізичне навантаження не заради результату, а заради задоволення. Жорсткі рамки та перенавантаження у ранньому віці може призвести до того, що згодом дитина взагалі перестане займатись спортом.

Наша ціль – фізичний та психологічний розвиток малюків, прищеплення любові до активного способу життя та цікаве і надихаюче тренування.