Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

17.01.2018

Активний спосіб життя – безумовна запорука здоров’я, а заняття спортом з раннього віку – забезпечить гармонійний фізичний і психологічний розвиток дитини. Звичайно, як і в усьому, щоб  прищепити любов до спорту у дитини, потрібно знати міру. Не вперше ми чуємо занепокоєння батьків тим, що дитина проводить багато часу за комп’ютером та зовсім не розвивається фізично. Тому в цій статті ми зібрали поради психологів і досвідчених тренерів, які працюють з дітьми та підлітками, на тему того, як мотивувати дитину займатися спортом.

 Позитивний приклад дорослих

Замість довгих розмов про те, наскільки корисний спорт, краще подавати власний приклад. Особливо це стосується малюків, для яких батьки і взагалі дорослі – безумовний авторитет, люди, яких дитина намагається наслідувати. Так чому б не направити це бажання в правильне русло. Особистий приклад – це пробіжки разом з дитиною, дихальна гімнастика, піші прогулянки, ігри на свіжому повітрі, а також – багато іншого.

Якщо мова йде про спортивні секції, тут ви теж зможете стати чудовим прикладом для малюка. Як, запитаєте ви? Все просто – запишіться в наш центр разом з дитиною і виберіть час занять, який підходить вам обом.

Психологи стверджують, що спільне відвідування спортивних секцій не тільки мотивує дитину займатися спортом, а й зближує батьків і дітей на емоційному рівні.

Дайте дитині вибір

Гімнастично-акробатичний центр PAEV GYM пропонує найрізноманітніші варіанти для спортивної самореалізації дитини. Це і класична гімнастика і сучасні види спорту, такі як паркур, трікінг, воркаут. Види спорту для хлопчиків і дівчаток, уважні і професійні тренери, можливість обрати власний графік занять – все це стане стимулом для розвитку фізичних здібностей дитини.

Щоб дитина займалася із задоволенням – розкажіть їй про можливості та перспективи різних видів спорту і разом виберіть той, до якого малюк тяжіє найбільше. Так дитина буде відчувати відповідальність за свій вибір і мотивацію до продовження тренувань.

Купуйте інвентар і форму для спорту разом

Розвиток фізичної культури і спорту – це не тільки тренування та змагання, це також психологічна самомотивація та робота на результат. В продовження поради про вибір виду спорту, психологи рекомендують купувати спортивну форму разом з дітьми. Звичайно, вам варто заздалегідь узгодити з малюком бюджет, але далі – довіртеся дитині. Спортивні штани зі спайдерменом або єдинорогом – чом би ні ?! Головне, щоб дитині було комфортно і цікаво займатися в цьому одязі.

Підтримуйте дитину

Дух здорової конкуренції під час тренувань і змагань – це прекрасно! Для деяких дітей саме в такому режимі виховується дух лідерства. Але, врахуйте також і те, що не всі малюки готові до змагань. Атлетика або гімнастика для дитини може стати жорстоким випробуванням, особливо, коли дитина бачить, що не дотягує до інших учасників групи.

Саме тому в PAEV GYM  групові заняття спортом для дітей – збалансовані за форматом «лідерство / участь». Наші тренери чуйно ставляться до кожного малюка і не вибудовують тренування в режимі «переможець і переможений». Всі діти працюють у власному ритмі, але в той же час удосконалюють свої спортивні якості.

Розмова, кіно, відвідування спортивних змагань разом

Розкажіть дітям про здоровий спосіб життя, візьміть малюка на спортивну гру, а ввечері – перегляньте разом кіно про видатних спортсменів. Дитина може отримувати необхідну мотивацію із різних джерел, а ваша ціль – максимально розширити її спортивні горизонти.

Нагадуйте дітям про те, що ви вірите в них, і що навіть у знаменитих спортсменів бувають невдачі. Кожне заняття – це вже досягнення!