Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Наші правила

Загальні правила Гімнастично-акробатичного центру «PAEV GYM»

1.1. Навчання за програмою Гімнастично-акробатичного центру «PAEV GYM» можуть проходити діти у віці від 1,5 років.

1.2. Діти до 10 років можуть відвідувати спортивний центр  тільки в супроводі батьків або уповноваженої особи не молодші 18 років, що фіксується батьками  в анкеті вихованців до початку занять .

1.3. Під час перебування дитини до 7 років на заняттях, батьки або супроводжуюча людина  повинна  знаходитися в холі або іншому, призначеному для цього приміщенні поряд з залом.

1.4. Присутність батьків (супроводжуючих) в спортивному залі забороняється, за винятком занять по программі BEBI GYM (1,5-3 роки) та  відкритих занять.

1.5. Відкриті заняття для батьків проводяться відповідно до встановленого розкладу. При вході в спортивний зал батьки зобов’язані зняти верхній одяг, одягнути бахіли і відключити звук на мобільних телефонах.

1.6. За забуті, загублені або залишені без нагляду речі в Центрі  адміністрація «PAEV GYM» відповідальності не несе. В Центрі є бокс в якому зберігаються забуті речі.

1.7. Групові заняття та персональні тренування починаються строго за розкладом.

1.8. Запізнення на заняття більш ніж на 10 хвилин небезпечно для здоров’я вашої дитини. Тренер має право не допустити дитину до занять.

1.9. У разі запізнення на тренування батьки або супроводжуюча особа зобов’язана передати дитину тренеру або адміністратору в 100% готовності до тренування (дитина повинна бути одягнена в спортивну форму та змінне взуття)

1.10. Заборонено використовувати інвентар Гімнастично-акробатичного центру  без дозволу тренера.

1.11. Адміністрація залишає за собою право заміни заявленого тренера, і вносити зміни в розклад групових занять.

1.12. За 5 хвилин до початку заняття дитина повинна бути переодягнена  в спортивну форму відповідного взірця та у змінному взутті очікувати початок  занять біля спортивного залу.

1.13. Дата початку відвідування занять не може бути перенесена. Пропущені заняття не підлягають компенсації в будь-якій формі, за винятком періоду хвороби, який підтверджує довідка з медичної установи. Пропущені заняття через хворобу можуть бути відпрацьовані за програмою Лікарняний”

1.14 Підліткам , які займаються за програмою «Urban Gym» не дозволяється проводити самостійні тренування. Заняття можуть проходити тільки в присутності інструктора, або тренера. 

Обов’язки батьків

2.1.Перед початком знять дитини в  Гімнастично-акробатичному  центрі «PAEV GYM» батьки або уповноважена особа (за дорученням батьків) зобов’язані заповнити анкету вихованця, карту здоров’я, ознайомитися і завірити підписом правила Центру.

2.2. Надати довідку з медичного закладу про те, що дитині не протипоказані заняття спортом. Тренери зобов’язані не допускати до навчально-тренувальної та спортивної роботи вихованців, які не пройшли медичне обстеження в установленому порядку (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р № 993, пункт 33 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу).

2.3. Батьки або уповноважена особа зобов’язані супроводжувати дитину віком до 7 років на територію Гімнастично-акробатичного центру «PAEV GYM»  на кожне тренування.

2.4. Якщо дитина особливо вразлива, рекомендуємо батькам перебувати на території Центру або в зоні доступу до 5 хвилин.

2.5 Батьки повинні  попередити адміністрацію Центру про початок хвороби дитини або планований  від’їзд в день відсутності дитини.

2.6 Після хвороби дитини (від 3-х пропусків) надати довідку з медичного закладу, що дитина здорова і може займатися в групі.

2.7. Якщо дитина захворіла інфекційним захворюванням, батьки повинні повідомити адміністрацію про те, що трапилося протягом 24 годин.

2.8 Батьки зобов’язані забезпечити присутність дитини на території Гімнастично-акробатичного центру «PAEV GYM»   за 15 хвилин до початку тренування, щоб дитина могла комфортно підготуватись  до занять.

2.9 Дитину до 10 років батьки або супроводжуюча особа  повинні забрати відразу після завершення тренування.

2.10 Якщо батьки або супроводжуюча особа  вчасно не встигають забрати дитину, вони повинні повідомити про це адміністрацію Центру  і вказати точний час прибуття.

Здоров’я та страхування

3.1. Дитина не допускається до тренувань  без довідки від лікаря. Довідку слід надати до початку занять адміністратору Центру.

3.2. Перед початком занять в Гімнастично-акробатичному центрі «PAEV GYM» батьки зобов’язані заповнити карту здоров’я вихованця та достовірно вказати всі дані про стан здоров’я дитини.

3.3. Для збереження здоров’я вихованців Центру , адміністрація рекомендує залишати дитину вдома в наступних випадках: нездужання або інфекційне захворювання; нежить або кашель (як в первісній, так і в остаточний формі); розлад шлунка або нудота; підвищена температура; якщо у дитини висипка.Викладач має право не допустити до занять дитину з вище переліченими ознаками нездужання.

3.4. Якщо у вас є страховий поліс на дитину або договір на медичне обслуговування, просимо надати його адміністратору Центру.

Зовнішній вигляд та  змінне взуття

4.1. Діти відвідують тренування  виключно в формі відповідного взірця  Центру . Форма купується у адміністратора Гімнастично –акробатичного центру «PAEV GYM».

4.2. Стандарти зовнішнього вигляду для дітей: корпоративна футболка, лосіни або шорти, білі шкарпетки, чешки,.

4.3. Обов’язково мати змінне взуття (шльопанці або домашні тапочки)  на протязі всього навчального року. На територію спортивного залу можна заходити тільки у змінному взутті.

4.4. Рекомендується мати з собою пляшку з водою (без цукру і газу) або будь-яку іншу ємність, для того щоб набрати воду в Центрі.

4.5. Діти без форми та  відповідного зовнішнього вигляду до занять не допускаються.