Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

Загальна інформація

PAEV GYM – це сучасний спортивний клуб для дітей будь-якого віку. Ми розробили різноманітні  програми для малюків та  підлітків, а також – для батьків, тому наші заняття ви можете відвідувати всією сім’єю!

Клуб заснований заслуженим тренером СРСР Пайтрою Євгеном Андрійовичом. Більше 20 років Євген Андрійович працював в спортивних клубах Великобританії, передаючи молодому поколінню свій багаторічний досвід. Його силами були виховані чемпіони Світу та Європи, а також – Олімпійські чемпіони.

Сьогодні Євген Андрійович  – досвідчений тренер, який повернувся на Батьківщину, щоб відродити гімнастичні традиції у Львові. Свого часу гімнастика і акробатика у Львові були прикладом, на який рівнялися у всьому СРСР. Спортивний центр PAEV GYM пропонує сучасну систему фізичних тренувань, яку Євген Андрійович  успішно використовував в Англії.

Центр дитячого розвитку PAEV GYM

Наша мета – створити комфортний  і безпечне простір, де діти зможуть обрати спорт, який їм до вподоби, щоб займатися ним з професійними тренерами.

Малюкам до 3 років ми пропонуємо заняття з розвиваючої гімнастики, дошкільнятам – більш інтенсивні тренування для підготовки до школи. Підлітки теж знайдуть в центрі PAEV GYM цікаві і багатофункціональні програми, що включають такі сучасні види спорту, як паркур, воркаут і трікінгу. Також ми організовуємо спортивне дозвілля для дорослих.

Ми робимо спорт цікавим, веселим і доступним

Наші тренера

Пайтра Євген Андрійович

Тренер з гімнастики

Заслужений тренер України по спортивній гімнастиці.

Тренер вищої категорії

Тренерський стаж більше 20 років

Майстер спорту по спортивній гімнастиці

 

Гданська Олена

Тренер з гімнастики

Тренер  по спортивній гімнастиці.

Тренерский стаж більше 10 років

Майстер спорту по спортивній гімнастиці

 

Тренер з гімнастики

Тренер з гімнастики

Тренер з гімнастики