Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Freestyle Gym – тренування для підлітків 10-16 років

Freestyle Gym – це інтенсивні спортивні тренування, які включають в себе елементи різних видів спорту, в тому числі сучасних – паркуру, фрірану, трікшнгу та воркаута.

Такі заняття розраховані на фізичний розвиток молоді. Тренування підготовлені з урахуванням оптимального рівня навантажень і, безумовно, зацікавлять дітей.

Заняття проходять в форматі «рекреаційної гімнастики», що передбачає комплекс вправ, спрямованих на оздоровлення, а не на досягнення  нових спортивних рекордів. Під час занять діти освоюють одну з найважливіших навичок – відчувати своє тіло, відчувати його потреби і працювати з ним відповідно до цього.

Позитивна енергетика, доброзичливість і уважність тренерів, сучасне спортивне обладнання – все це створює атмосферу, яка спонукає до фізичних навантажень.

Заняття проходять під керівництвом професійних тренерів. Всі тренери проходять навчання відповідно до міжнародних стандартів викладання спорту дітям та підліткам, освоюють нові методики і прагнуть знайти індивідуальний підхід до кожної дитини.

Розвиток фізичних здібностей починається з інтересу до спорту, а далі – хто знає, може бути ваша дитина майбутній чемпіон України або учасник міжнародних змагань з брейк-дансу?

Гімнастика для дітей за програмою Freestyle gym включає:

  • Гімнастику і акробатику. Елементи цих видів спорту розвивають гнучкість і спритність.
  • Стрибки на батуті – підтримують спортивну форму, до того ж на батуті можна втілити найнеймовірніші трюки. Звичайно – всі під керівництвом тренера.
  • Паркур, воркаут – сучасні напрямки в спорті, поєднують різні акробатичні та силові елементи.
  • Трікінг поєднує елементи бойових мистецтв, гімнастики та інших видів спорту, в тому числі – капоейри. Розвиває пластику тіла, витривалість, координацію.
Записатися на заняття