Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

URBAN Gym – тренування для підлітків +16

Urban Gym – програма, розроблена на основі сучасних видів спорту: трікінгу, паркуру та воркаута. В групу набираються підлітки  від 16 років, всі заняття проходять під керівництвом тренера-інструктора  в обладнаній та підготовленій для вправ спортивній залі.

Більшу  частину програми складає комплекс гімнастики для підлітків старшої групи, який розвиває пластику і витривалість. Саме ці навички потрібні для подальших занять паркуром, фріраном  або трікінгом.

Паркур і трікінг для підлітків

Заняття паркуром, безумовно, потрібно починати під керівництвом тренера-інструктора. Самодіяльність в даному випадку може стати причиною травми або інвалідності. Тому ми завжди рекомендуємо батькам заохочувати бажання дитини займатися паркуром або трікінгом, але робити це в безпечних і комфортних умовах спортзалу.

Воркаут для підлітків

Воркаут – різновид фізкультурних вправ, спрямованих на комплексний фізичний розвиток. Його особливість в тому, що всі заняття проходять на так званих «вуличних снарядах»: брусах, турніках, драбинах, лавках. Перевага воркаута для дітей в тому, що він сприяє швидкому набору м’язової маси, дитина стає сильнішою і витривалішою.

Спорт для підлітків

Всі перераховані види спорту включають в себе гімнастичні і силові трюки. Для їх виконання діти проходять тренування в безпечних умовах, враховуючи їх індивідуальні показники фізичного розвитку.

 

Записатися на заняття