Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

URBAN Gym – тренування для підлітків +16

Urban Gym – програма, розроблена на основі сучасних видів спорту: трікінгу, паркуру та воркаута. В групу набираються підлітки  від 16 років, всі заняття проходять під керівництвом тренера-інструктора  в обладнаній та підготовленій для вправ спортивній залі.

Більшу  частину програми складає комплекс гімнастики для підлітків старшої групи, який розвиває пластику і витривалість. Саме ці навички потрібні для подальших занять паркуром, фріраном  або трікінгом.

Паркур і трікінг для підлітків

Заняття паркуром, безумовно, потрібно починати під керівництвом тренера-інструктора. Самодіяльність в даному випадку може стати причиною травми або інвалідності. Тому ми завжди рекомендуємо батькам заохочувати бажання дитини займатися паркуром або трікінгом, але робити це в безпечних і комфортних умовах спортзалу.

Воркаут для підлітків

Воркаут – різновид фізкультурних вправ, спрямованих на комплексний фізичний розвиток. Його особливість в тому, що всі заняття проходять на так званих «вуличних снарядах»: брусах, турніках, драбинах, лавках. Перевага воркаута для дітей в тому, що він сприяє швидкому набору м’язової маси, дитина стає сильнішою і витривалішою.

Спорт для підлітків

Всі перераховані види спорту включають в себе гімнастичні і силові трюки. Для їх виконання діти проходять тренування в безпечних умовах, враховуючи їх індивідуальні показники фізичного розвитку.

 

Записатися на заняття