Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

25.02.2018

Ще не так давно єдиним місцем, куди можна було віддати дитину для занять спортом, були тільки дитячі спортивні школи (ДЮСШ).  Але, перш ніж потрапити  в спортивну секцію, необхідно було пройти відбір за здібностями і комплекцією, неважливо, прийшла дитина  тренуватися на результат , чи займатись  спортом для здоров’я.  Таким чином, багато дітей виявлялися непридатними для того чи іншого виду спорту, у них зникала можливість  для загального розвитку, а у деяких навіть руйнувалися мрії. В процесі першого – другого року тренувань діти проходили ще один «природний відбір», в ході якого групи наполовину скорочувалися і залишалися тільки найздібніші та витриваліші  При цьому спортивні школи простоювали напівпорожніми і постійно стикалися з нестачею спортсменів.

Тепер відкривається дуже багато різних дитячих спортивних клубів, куди приймають всіх бажаючих займатись дітей.  Одні секції спрямовані виключно на загальну фізичну підготовку, інші на більш поглиблене заняття тим чи іншим видом спорту.  У  батьків почали виникати питання, куди ж краще віддати дитину – в спортивну школу , чи  комерційний клуб, якщо основна мета – заняття для загального розвитку  У чому ж тоді особливість і переваги дитячих спортивних клубів?

У цій статті ми допоможемо вам зрозуміти відмінності між дитячо-юнацькими спортивними школами та комерційними спортивними клубами.  Як приклад будемо спиратися на гімнастичну ДЮСШ у Львові  та  Гімнастично –Акробатичний  Центр  PAEV GYM, а також на об’єктивні факти в їх відмінностях. 

Ціна занять

Отже, почнемо з одного з найголовніших відмінностей – це  вартість занять.  У ДЮСШ  тренування проходять безкоштовно, а в дитячих  спортивних клубах, звісно , за додаткову плату.  Ціна занять залежить від якості наданих послуг, в тому числі обладнання.

 Кількість дітей в групі

Так, як  у  спортивних школах заняття безкоштовні і туди беруть тепер абсолютно всіх без вийнятку, тому групи формуються великі, в середньому по 15 осіб на одного тренера, а буває і більше.  В Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM набір у групи відкритийи до 18 чоловік, і при такій кількості дітей , працює три тренери.

Вік дітей для прийому на заняття

На заняття зі спортивної гімнастики та акробатики прийом у ДЮСШ  починається з 5 років . В Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM прийом на заняття починається з 1,5 років. У цьому віці малюки вже фізично готові до виконання нескладних гімнастичних вправ, які спрямовані на зміцнення м’язового корсету, формування правильної постави, сили, та координації. Всі вправи   їм  викладаються в ігровій формі. Заняття  малюків до 3 років проходять обов’язково в супроводі батьків.  Таким чином, діти з перших кроків мають можливість отримувати гармонійний фізичний розвиток.

Обладнання для занять 

У всіх спортивних школах стоїть обладнання для дорослих спортсменів,  дитячих снарядів практично не передбачено , тому  маленьким новачкам робити особливо нічого.   В Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM  заняття проходять тільки для загального розвитку.  Центр оснащений сучасним  обладнанням для дітлахів. Снаряди розраховані на різні вікові групи: для найменших  дітей від 1,5 років, для дошкільнят, школярів та  дорослих . Діти з цікавістю тренуються в безпечному гімнастичному залі з відмінним дитячим обладнанням, де, крім усього іншого, з комфортом вчаться соціалізації і спілкування з однолітками.

Підхід тренера до занять

Оскільки в спортшколі  в одній групі займається близько 15 дітей і більше ,  говорити про індивідуальний підхід тренера складно.  Відповідно якість  та  ефективність таких тренувань знижується.  А ще, якщо дитина в силу своїх здібностей або комплекції не може виконати завдання, яке дає тренер, то особливої ​​користі від таких занять не буде.  У підсумку по закінченню певного періоду тренувань ,  група як правило, поділяється на дві частини:

  • діти, які показують хороший результат, їм тренер починає приділяти більше уваги;
  • діти, у яких виходить гірше, тренер з ними працює за залишковим принципом, оскільки вся його увага спрямована на дітей з першої частини групи.

Такий поділ дітей відбувається, оскільки  основне завдання спортшколи – виховання професійних спортсменів і підготовка  їх до  змаганнь. Таким чином, діти, які менш схильні до гімнастики, залишаються без належної уваги, і в результаті з розчаруванням залишають цей вид спорту.

В Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM  тренування будуються абсолютно по-іншому.  Під час занять з групою, тренери приділяють увагу всім дітям  та  підбирають програми відповідно до їх здібностей.  Для того, щоб підвищити якість тренувань, з групою працюють три тренери, групи поділяються на підгрупи.  Ще, батьки завжди можуть вибрати для дитини персональні заняття з тренером, де вони будуть індивідуально відпрацьовувати всі елементи.  Ефективність таких тренувань ще вище. 

 Тренерський склад

В Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM, також як в ДЮСШ, працюють тренери з вищою педагогічною освітою, які є професійними гимнастам та  акробатами.  Тренери в Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM  мають передовим європейським досвідом роботи з дітьми та дорослими в форматі рекреаційної та розвиваючої  гімнастики.

Мета та результат  

Спираючись на великий досвід роботи тренерського складу, з упевненістю можемо сказати, що діти в  Гімнастично –Акробатичному Центрі PAEV GYM, набагато швидше домагаються результатів у вигляді гарної фізичної підготовки й уміння виконувати різні гімнастичні та акробатичні елементи.

Спортивна гімнастика та акробатиуа  – кращий вид спорту для гармонійного розвитку дитини з будь-якими здібностями.  Запрошуємо всіх бажаючих до нашого спортивного центру!