Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Акробатика

Акробатика – це універсальний спорт для дітей, підлітків та дорослих. Він розвиває координацію рухів, спритність, почуття рівноваги і гнучкість.

Якщо мета дитини – навчитися володіти своїм тілом, то акробатична гімнастика – те, що потрібно. Тренування допоможуть освоїти і інші навички: сноубординг, катання на лижах, паркур, спортивні танці, а також стане в нагоді для занять єдиноборствами.

У повсякденному житті акробатика допоможе дитині відчувати себе впевненіше, вивільняє кілоджоулі накопиченої енергії, а ще – сприяє формуванню красивої постави і правильної ходи.

Акробатичні тренування в PAEV GYM доступні для дітей з будь-яким рівнем підготовки. Заняття проходять в групах таким чином, щоб кожній дитині можна було приділити достатньо уваги.

Переваги тренувань в PAEV GYM:

  • Гармонійний фізичний і психологічний розвиток;
  • Захопливі заняття, під час яких діти виконують складні вправи з посмішкою.
  • Безпека. Наші тренери забезпечать безпечні заняття, не перевантажуючи дитину.

Гімнастично-акробатичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке складається зі снарядів, необхідних для повноцінного освоєння акробатичної гімнастики.

Сучасні програми тренувань і досвідчені інструктори допоможуть дитині досягати нових вершин з кожним наступним заняттям.