Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

Акробатика

Акробатика – це універсальний спорт для дітей, підлітків та дорослих. Він розвиває координацію рухів, спритність, почуття рівноваги і гнучкість.

Якщо мета дитини – навчитися володіти своїм тілом, то акробатична гімнастика – те, що потрібно. Тренування допоможуть освоїти і інші навички: сноубординг, катання на лижах, паркур, спортивні танці, а також стане в нагоді для занять єдиноборствами.

У повсякденному житті акробатика допоможе дитині відчувати себе впевненіше, вивільняє кілоджоулі накопиченої енергії, а ще – сприяє формуванню красивої постави і правильної ходи.

Акробатичні тренування в PAEV GYM доступні для дітей з будь-яким рівнем підготовки. Заняття проходять в групах таким чином, щоб кожній дитині можна було приділити достатньо уваги.

Переваги тренувань в PAEV GYM:

  • Гармонійний фізичний і психологічний розвиток;
  • Захопливі заняття, під час яких діти виконують складні вправи з посмішкою.
  • Безпека. Наші тренери забезпечать безпечні заняття, не перевантажуючи дитину.

Гімнастично-акробатичний центр оснащений сучасним обладнанням, яке складається зі снарядів, необхідних для повноцінного освоєння акробатичної гімнастики.

Сучасні програми тренувань і досвідчені інструктори допоможуть дитині досягати нових вершин з кожним наступним заняттям.