Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

Гімнастика

Спортивна гімнастика – це основна спеціалізація нашого центру. Всі програми засновані на багаторічних гімнастичних традиціях з урахуванням сучасних тенденцій. Це дає можливість дітям не тільки розвивати свої фізичні таланти, а й робити це з задоволенням.

Ми знаємо, як часом складно дитині робити перші кроки у спорті, а батькам – прищепити їм любов до фізичних вправ, тому пропонуємо допомогу в цій справі. Ефект спортивної гімнастики в будь-якому віці складно переоцінити: з перших років життя діти розвивають дрібну моторику і формують м’язовий корсет; з 6 до 11 років формують лідерські якості, розвивають силу, спритність, гнучкість, в підлітковому віці – вдосконалюють досягнення і виходять на новий рівень своїх спортивних навичок.

Гімнастика в PAEV GYM включає програми для дітей від 1,5 до 18 років. Це чудовий майданчик для тих, хто вірить – спорт може бути цікавим і захоплюючим.

Гімнастичні вправи задіюють усі групи м’язів і вчать дитину правильної координації рухів, яка стане в нагоді і в повсякденному житті.

Переваги занять гімнастикою в PAEV GYM:

  • Безпечні тренування, які ведуть досвідчені тренери; 
  • Спорт буде цікавий дітям з будь-яким рівнем підготовки, тому що ми знаємо, як захопити дитину будь-якого віку.
  • Тренування плануються з урахуванням новітніх програм, якими користуються спортивні клуби в Європі.

У центрі працюють досвідчені викладачі під керівництвом заслуженого тренера СРСР – Пайтри Євгена Андрійовича.