Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

Хореографія

Хореографія в PAEV GYM – це основа для всіх танцювальних стилів. Дитина вчиться володіти своїм тілом, бути гнучкою, відточувати координацію. Тренування спрямовані на всебічний фізичний розвиток дитини, а їх ефективність ви зможете спостерігати вже після перших двох тижнів регулярних занять.

Переваги занять хореографією в PAEV GYM:

  • Індивідуальний підхід до дітей;
  • Невеликі групи, в яких тренери приділяють максимум уваги кожній дитині;
  • Комплексний розвиток всіх груп м’язів, виправлення постави;
  • Підтримка хорошої фізичної форми дитини;
  • Правильна підготовка до тренування і обов’язкові вправи для розвантаження м’язів після неї.

Наші тренери – це вірні наставники і друзі для ваших дітей. Вони завжди підтримають і допоможуть освоїти нові хореографічні рухи, а також – зроблять, здавалося б, звичайне заняття – яскравим та цікавим. Дитина захоче повертатися в PAEV GYM знову і знову, а найскладніші вправи будуть даватися легше завдяки ігровому підходу тренерів до занять.

Хореографією можна починати займатися з 4 років.

Дитячі групи створюються з урахуванням віку і фізичного розвитку дитини. Заняття проходять в доброзичливій і безпечній атмосфері. Діти розвивають гнучкість, витримку і силу з кожним новим заняттям, але при цьому система тренувань побудована таким чином, щоб не перевтомлювати малюків.

Вашій дитині сподобається в PAEV GYM – тут вона знайде нових друзів і відкриє для себе світ танців і елегантного хореографічного мистецтва.