Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Паркур

Секція паркуру для дітей відкрита для всіх бажаючих віком від 10 років. Цей вид спорту активно завойовує популярність серед малюків і дорослих протягом останніх років. Для безпечного та ефективного вивчення даної дисципліни дитині буде потрібен досвідчений інструктор.

Паркуристів ще  називають трейсерами, що в перекладі з французької означає «той, хто прокладає шлях». Одначе  – це захоплення для сміливих підлітків, які постійно перебувають у пошуках адреналіну. Тому, паркур – небезпечний вид спорту в вуличних умовах.

PAEV GYM пропонує абсолютно новий, захоплюючий  та  ефективний метод комплексного тренування по паркуру, що включає силові та кардіо навантаження в поєднанні  з виконанням складно-координаційних гімнастичних   вправ. Щоб підготувати м’язи до безпечного заняття паркуром, тренування обов’язково повинно бути комплексним, де є можливість не тільки освоїти складні акробатичні елементи, але попрацювати над розтяжкою, зміцненням м’язів та  підтриманням відмінної  спортивної форми.

Тренери школи PAEV GYM – це  професіонали, які допоможуть дитині зробити свої перші кроки в освоєнні паркуру. Вже з перших тижнів занять дитина зможе спостерігати свої результати: підвищується концентрація, рухи стають впевненими і сміливими, освоєння нових елементів паркуру  відбувається швидше.

З огляду на зростання популярності паркуру , як  виду спорту,  запрошуємо всіх бажаючих в наш центр. 

Для занять паркуром допускаються діти від 10 років без медичних протипоказань.