Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Задати питання

Задати питання

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Перезвонити мені

Стрибки на батуті

Спортивні стрибки на батуті – це можливість зайняти вашого невтомного малюка і направити його енергію в корисне русло.

Регулярні тренування під керівництвом досвідчених тренерів навчать дитину контролювати власне тіло,  правильно групуватися при падіннях. Стрибки на батуті стануть в нагоді і в повсякденному житті. Отримані навички вбережуть дитину від непередбачених травм.

У PAEV GYM можна починати знайомство з батутом з півтора років. Діти в такому віці займаються на м’яких батутах, які добре амортизують стрибки і є безпечними для малюків.

З 7 років у дітей починає формуватися м’язевий корсет, зміцнюються суглоби, а означає, що  тіло готове для більш складних навантажень. Якщо ви хочете познайомити дитину з батутом раніше, а необхідної спортивної підготовки у малюка немає, не хвилюйтеся – наші тренери підберуть відповідну програму.

Плюси занять стрибками на батуті:

  • Правильний розвиток вестибулярного апарату, який відповідає за рівновагу, а також (не дивуйтеся!) за здатність сприймати і засвоювати різну інформацію.
  • Задоволення і яскраві емоції. Стрибки самі по собі вивільняють велику кількість енергії, клітини тіла насичуються киснем, а веселі вправи роблять тренування захоплюючими.
  • Універсальний спорт, який однаково добре підходить для хлопчиків і дівчаток, незалежно від комплекції тіла.
  • Підтримка фізичної форми за рахунок поєднання аеробного та силового навантаження.

 

Увага! Якщо у дитини є медичні протипоказання, наприклад, захворювання серця, перед тим, як відправляти її на секцію зі стрибків на батуті – проконсультуйтеся з лікарем і попередьте тренерів центру PAEV GYM.