Гімнастично-
Акробатичний
Центр у Львові

Спорт - це енергія життя!

(096) 467 54 31

Львів, вул. Княгині Ольги 3А

10:00 - 22:00

Перезвонити мені
Хочеш записатися на заняття?
Відправ заявку

Задати питання

Перезвонити мені

Стрибки на батуті

Спортивні стрибки на батуті – це можливість зайняти вашого невтомного малюка і направити його енергію в корисне русло.

Регулярні тренування під керівництвом досвідчених тренерів навчать дитину контролювати власне тіло,  правильно групуватися при падіннях. Стрибки на батуті стануть в нагоді і в повсякденному житті. Отримані навички вбережуть дитину від непередбачених травм.

У PAEV GYM можна починати знайомство з батутом з півтора років. Діти в такому віці займаються на м’яких батутах, які добре амортизують стрибки і є безпечними для малюків.

З 7 років у дітей починає формуватися м’язевий корсет, зміцнюються суглоби, а означає, що  тіло готове для більш складних навантажень. Якщо ви хочете познайомити дитину з батутом раніше, а необхідної спортивної підготовки у малюка немає, не хвилюйтеся – наші тренери підберуть відповідну програму.

Плюси занять стрибками на батуті:

  • Правильний розвиток вестибулярного апарату, який відповідає за рівновагу, а також (не дивуйтеся!) за здатність сприймати і засвоювати різну інформацію.
  • Задоволення і яскраві емоції. Стрибки самі по собі вивільняють велику кількість енергії, клітини тіла насичуються киснем, а веселі вправи роблять тренування захоплюючими.
  • Універсальний спорт, який однаково добре підходить для хлопчиків і дівчаток, незалежно від комплекції тіла.
  • Підтримка фізичної форми за рахунок поєднання аеробного та силового навантаження.

 

Увага! Якщо у дитини є медичні протипоказання, наприклад, захворювання серця, перед тим, як відправляти її на секцію зі стрибків на батуті – проконсультуйтеся з лікарем і попередьте тренерів центру PAEV GYM.